Аналітична записка на основі всеукраїнського соціологічного опитування

Ця аналітична записка містить аналіз результатів опитування думки громадян України щодо повоєнного зеленого відновлення, ставлення до питань довкілля та енергетики в час війни та вступу до ЄС.

Документ визначає основні тенденції у ставленні українів до питань довкілля, енергетики, вступу в ЄС під час війни, а також бачення майбутнього України. Містить окремі порівняння із даними всеукраїнського соціологічного опитування 2023 року.

Публікація підготовлена за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у межах проєкту “Україна в Європі - німецько-український парламентський діалог, посилення компетенції по Україні в Німеччині та просування європейської інтеграції України”, що реалізується у партнерстві з Центром ліберальної сучасності (Zentrum Liberale Moderne). Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій: “ДІКСІ ГРУП” (координатор), Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», Асоціація “Енергоефективні міста України”, “Українська академія лідерства”, “Жіночий енергетичний клуб України”, “ДЗИГА”, “ПЛАТО”. 

Завантажити документ
Завантажити
Поділитись цим документом
Twitter Facebook