Місія:

Довкілля 3D - актуальна аналітика задля якісних змін у суспільстві.

Візія:

Довкілля і людина є в центрі державної політики.

Цінності:

Професійність:
вміння застосовувати свої знання і навички в команді, постійно удосконалюючи і розвиваючи, задля досягнення результату.

Толерантність:
чути різні ідеї, тактовно подавати ідеї як всередині, так і назовні організації.

Креативність:
здатність вийти за рамки у своїй роботі.

Ідейність:
стійкість у своїх переконаннях і цінностях.

Відкритість:
ми прозорі, підзвітні та відповідальні у своїй роботі.

Програми

Робота Центру здійснюється в рамках трьох програм:

  • Європейські інтеграційні процеси у сфері охорони довкілля (Європейська політика сусідства, Східне партнерство, Угода про асоціацію між Україною та ЄС, апроксимація законодавства)
  • Права людини і довкілля (міжнародні угоди у сфері охорони довкілля та їх дотримання, екологічна складова Енергетичного Співтовариства, інструменти екологічної політики, індикатори зеленого зростання, політичні процеси та довкілля)
  • Соціально-трудові виклики (трудові спори, соціальний блок Угоди про асоціацію між Україною та ЄС).

Історія

Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» - неприбуткова громадська аналітична організація, створена у 2006 році для проведення незалежних досліджень та навчально-інформаційних заходів в Україні та регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. 

Ми бачимо незалежні дослідження, оцінку та аналіз як ключові методи створення основи для змін через виявлення проблем та їх можливих рішень. Ми бачимо розвиток потенціалу громадських організацій як важливу передумову розвитку громадянського суспільства завдяки зміцненню їх можливостей виконувати свою місію. Надання їм релевентної інформації, навиків та знань є важливим для нас. Через впровадження інноваційних проектів ми прагнемо сприяти впровадженню найкращого інноваційного досвіду та ідей.